خرید لوله مسی در شیراز

یافتن لوله مسی در شیراز و خرید آن با قیمتی مناسب به یکی از دغدغه های ذهنی نصابان کولرهای گازی، پیمان کاران ساختمانی و تعمیرکاران یخچال و اسپلیت تبدیل شده است.با توجه به تعدد فروشندگان لوله مسی در شیراز و همینطور انواع مختلف لوله مسی مانند لوله مسی شاخه، لوله مسی کلاف، لوله مسی کویل و … همچنین برند های مختلف لوله مسی ، انتخاب و خرید مناسب ترین نوع لوله مسی در شیراز کمی سخت بنظر می رسد.

برای خرید لوله مسی نیاز است که نکات مختلفی مدنظر قرار بگیرد.از جمله تیپ لوله مسی، قیمت لوله مسی، نوع و سایز آن که در مقاله زیر به مهمترین نکات مربوط به آن اشاره گردیده است.

کارخانه لوله مسی

تامین لوله مسی در شیراز از کارخانه های مختلفی در ایران انجام میگیرد. نام مهمترین کارخانه های تولید کننده لوله مسی در ایران را می توانید در لیست زیر مشاهده نمایید.

  • کارخانه بابک مس ایرانیان
  • کارخانه مهراصل تبریز
  • کارخانه شهید با هنر کرمان
  • کارخانه قائم اصفهان

 

کارخانه لوله مسی بابک مس

کارخانه لوله مسی بابک مس ایرانیان

 

کارخانه لوله مسی بابک مس

کارخانه لوله مسی بابک مس ایرانیان

 

کیفیت لوله مسی تولید شده در این کارخانه ها تفاوت چشمگیری نسبت به یکدیگر نداشته و تفاوت آن ها در مواردی از قبیل میزان نرمی لوله مسی، نحوه بسته بندی،حک شدن متراژ روی لوله، بیمه لوله مسی و جزئیاتی در این زمینه میباشد.که برای اطلاع دقیق از آن ها در صورت تمایل می توانید از کارشناسان ما در شرکت هواکنترل شیراز راهنمایی های لازم را کسب کنید.

نکته مسرت بخش برای افرادی که قصد خرید لوله مسی در شیراز را دارند این است که محصولات تمامی کارخانه های لوله مسی ذکر شده در شیراز موجود می باشد.

قیمت لوله مسی کیلویی در شیراز

قیمت گذاری لوله مسی در شیراز و در کل ایران بر اساس کیلو تعیین می شود. مشتریان و خریداران لوله مسی در شیراز پس از اطلاع از قیمت هر کیلو لوله مسی و محاسبه وزن کلی محصول مورد نظر، اقدام به خرید می نمایند.

مشخص است که هرچه قطر لوله بیشتر باشد وزن و قیمت آن نیز به نسبت افزایش می یابد.برای مثال قیمت 6 متر لوله مسی ½ از قیمت 6 متر لوله مسی ¼ بیشتر است.از همین رو قیمت لوله مسی در شیراز متغیر بوده و همچنین به عوامل دیگری همچون نرخ ارز و نرخ جهانی مس نیز بستگی دارد.

تیپ های مختلف لوله مسی

لوله مسی تیپ های مختلفی دارد از همین رو لوله های مسی در شیراز نیز با تیپ های متنوعی در بازار شیراز عرضه می گردند.

در اینجا مرسوم ترین تیپ های لوله های مسی به صورت لیست آورده شده است.

لوله مسی تیپ k

لوله مسی تیپ K ضخیم ترین و بادوام ترین دیواره را در بین انواع دیگر تیپ ها دارد.و بیشترین کاربرد آن استفاده در پروژه های بیمارستانی و بهداشتی و گازهای طبی میباشد.

لوله مسی تیپ L

از لوله مسی تیپ L برای تعویض یا تعمیر خطوط آب استفاده میشود.معمولترین کاربرد استفاده از آن در خطوط داخلی آب است.

لوله مسی تیپ M

دیواره و ضخامت لوله مسی تیپ M کمتر از لوله مسی تیپ K و L است.در این تیپ مس کمتری بکار رفته که باعث می شود این نوع از لوله ها سبک تر، سخت تر و قیمت آن ها نسبت به سایر لوله ها ارزان تر باشد.

لوله مسی تیپ DWV

لوله مسی تیپ DWV در خطوط تخلیه استفاده می شود و تنها تیپ لوله مسی است که در سیستم های انتقال آب استفاده نمی گردد.

تیپ های مختلف لوله مسی

در میان لیست ذکر شده مرسوم ترین و پراستفاده ترین تیپ لوله مسی در شیراز لوله تیپ  Kمی باشد و استفاده از این نوع لوله مسی در بیمارستان ها و مراکز درمانی شیراز رواج دارد.

انواع مختلف لوله مسی بر اساس کاربرد

لوله مسی شاخه Straight

خریداران لوله مسی در شیراز از لوله های مسی شاخه  یا به انگلیسی straight بیشتر در صنایعی همچون تهویه مطبوع، صنایع برودتی و بهداشتی نظیر بیمارستان ها استفاده می کنند.

لوله مسی شاخه

لوله مسی کلاف pancake

لوله مسی کلاف یا به انگلیسی pancake یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین انواع لوله های مسی در شیراز است.از آنجایی که لوله مسی کلاف دارای خم پذیری قابل قبولی می باشد در سیستمهای لوله کشی، خطوط انتقال گاز، تعمیرات دروسایل تهویه مطبوع و اتصالات مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله-مسی-کلاف

 

لوله مسی کویل LWC

لوله های مسی کویل یا به انگلیسی Level Wound Coil (LWC)به دلیل متراژ بالایی که دارند در خطوط تولید انبوه سیستم های برودتی و حرارتی مورد استفاده قرار می گیرند.

لوله-مسی-کویل

 

لوله مسی مویی

لوله های مسی مویی یا به انگلیسی capilary دارای قطر بسیار کمی می باشند.این نوع از لوله ها نیز بر اساس نوع مصرف به صورت کلاف و شاخه ای عرضه می شوند. از این نوع لوله ها برای کنترل جریان مبرد استفاده می شود و مابین کندانسور و اپراتور قرار می گیرد.

لوله مسی مویی

از بین تمامی انواع مختلف لوله مسی ذکر شده، لوله مسی کویل یا pancake پر استفاده ترین لوله مسی در شیراز است.

مشاوره جهت خرید لوله مسی در شیراز

 با توجه به تعدد فاکتورها و ابهامات موجود جهت خرید لوله های مسی، کارشناسان ما در شرکت هواکنترل شیراز همه روزه آماده مشاوره و پاسخگویی به سوالات و ابهامات مشتریان عزیر در زمینه خرید لوله مسی در شیراز و سایر شهرهای ایران میباشند.

لیست لوله های مسی موجود در فروشگاه هواکنترل شیراز(برای خرید روی عکس لوله مسی مورد نظر کلیک کنید)

لوله مسی کویل مهراصل

لوله مسی کویل مهر اصل لوله مسی کویل دارای کاربرد صنعتی می باشد و در یخچال ها، دستگاه های تهویه