درباره هوا کنترل

شرکت هوا کنترل با بیش از 40 سال سابقه در زمینه سیستم های تهویه مطبوع ، تاسیسات سرمایش و گرمایش لوله های مسی، عایق و اتصالات مسی فعالیت داشته و از شرکت های معتبر و با سابقه در این زمینه می باشد.

 

عرضه بهترین برند های معتبر جهانی، شهرت شرکت سازنده، کیفیت، بازدهی بالا، بهینه سازی مصرف انرژی،هوشمند بودن تاسیسات و همچنین اعتبار و سابقه شرکت وارد کننده (گارانتی کننده) دستگاه، معیار انتخاب و ارائه  محصول توسط این شرکت می باشد.

 

ارائه راه حل های مهندسی و متنوع و کامل بودن سبد محصولات، از کولر های گازی (اسپلیت) تا انواع چیلر با ظرفیت های مختلف امکان پاسخگویی به تمامی نیازهای تهویه مطبوع هر پروژه ای را با به کارگیری یک و یا چند محصول توسط کارشناسان متخصص این شرکت فراهم نموده است.

 

واحد خدمات پس از فروش این شرکت همواره آماده بازدید از پروژه ها و ارائه مشاوره رایگان، پشتیبانی و تامین قطعات برای محصولات خود می باشد.همچنین این شرکت دارای فروشگاه قطعات یدکی سیستم های تهویه مطبوع و سردکننده می باشد که یکی از بزرگترین مراکز فروش و پخش قطعات سردکننده ، لوله های مسی، عایق و اتصالات مس در جنوب کشور می باشد.

 

تلاش کرده ایم با گردآوری مجموعه ای کامل شامل فروش سیستم های تهویه مطبوع، واحد خدمات پس از فروش و واحد فروش قطعات، پاسخگوی تمامی نیاز های مشتریان در این صنعت باشیم.